Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Proč vyrábíme hliníkové ploty, brány a zábradlí?

Vždy jsme chtěli vyrábět a dodávat kvalitní produkty. Takové, které bychom si sami rádi koupili domů. Hliníkový plot je záležitost na celý život – plot, na který se díváte každý den. A hlavně – plot (i brána) vám každý den skvěle slouží, aniž se o ně musíte starat. A to už něco znamená! Jsme rádi, že se nám dlouhodobě daří vyrábět hliníkové ploty, brány a další systémy, které si oblíbili zákazníci nejenom v České republice a na Slovensku.
Jsme rádi, že se naši zákazníci s námi cítí dobře a ví, že s kvalitním zbožím vždy dostali tu nejlepší péči. Naši zákazníci nemusí na cenovou nabídku dlouho čekat; vždy ví, v jaké fázi je výroba jejich plotu; ví, kdy se mohou těšit na dodávku.
I to jsou důvody proč jsme tady, rosteme a úspěšně dodáváme hliníkové oplocení.

Proč právě NOVAVISIO?

To je nasnadě.
Dodáváme produkty, které mají VIZI (VISIO).
Udáváme trendy a přinášíme na náš trh produkty NOVÉ (NOVA). Ať již designem nebo technologií.

Kdo stojí za společností NOVAVISIO?

V polovině roku 2020 převzali řízení společnosti výhradní majitelé Pavel a Daniel Hrbáčovi.

Pavel Hrbáč

Pavel Hrbáč

jednatel

Pavel Hrbáč se stará o komunikaci se zákazníky, garantuje kvalitu nabídek i realizací.
Pavlova odbornost, know-how, dlouholeté zkušenosti a praxe při konstrukci a výrobě plotových prvků jsou garancí kvality naší produkce.

Daniel Hrbáč

Daniel Hrbáč

jednatel

Výrobu a logistiku řídí Daniel Hrbáč. Má naprosto pod kontrolou vše, co se ve výrobě i skladu děje. Daniel má na starosti i vzorové instalace oplocení a bran pro partnery, jejich řádné proškolení a další podporu.

 

Michaela Szabová

administrativa

Michaela se stará o fakturaci, cenové nabídky a odpovídá za veškerou administrativní činnost ve firmě.

Radek Polách

obchodní zástupce

Radek se stará o komunikaci se zákazníky. Jeho zkušenosti mu umožňují dát vašim představám reálné obrysy a konkrétní tvar.

Kdy byla společnost založena a jak se vyvíjí?

Společnost NOVAVISIO byla založena 21. června 2016. Na počátku jsme se intenzivně věnovali vyhledávání kvalitních dodavatelů (certifikované práškové lakovny, dodavatelé komponentů, hliníkových profilů a motorizace). Strategickým partnerem se stala společnost NEVA Prostějov, se kterou spolupracujeme v oblasti povrchové úpravy (lakování). Dále pak dodavatel motorizace a ovládání - italská společnost BFT. V prvním roce jsme se dvěma zaměstnanci realizovali své první dodávky hliníkových plotů a vjezdových bran v celkovém objemu 1 744 000 Kč.

V roce 2017 jsme prožívali opravdový "boom". Cesta, kterou jsme se vydali, byla správna. Realizovali jsme více než 150 projektů hliníkovových plotových systémů pro zákazníky v České a Slovenské republice, ale také v Rakousku. Navázali jsme spolupráci se společností ALBIXON, která nám umí bezproblémů realizovat povrchovou úpravu pro velké brány až do rozměrů 900 x 240 cm. Zařadili jsme do nabídky povrchovou úpravu ALBIXON Decoral (imitace dřevěných povrchů, kamenů a dalších). Rozšířili jsme naši nabídku pohonů o dalšího dodavatele - francouzskou společnosti SOMFY, pro kterou jsme realizovali ukázkovou dvoukřídlou bránu s pohony SOMFY INVISIO i vzorovou samonosnou bránu pro showroom SOMFY v Praze. Navázali jsme spolupráci s prvními velkoobchodními partnery: PLOTY PARDUBICE, EUROBYT CB České Budějovice a ROLL&STYL Skalica, se kterými jsme realizovali první zakázky. Rok 2017 pro nás byl výrobně velmi náročný. Díky kvalitě a dobrému marketingu jsme získali více objednávek, než bychom byli schopni zvládnout. Výrobní tým jsme posílili na šest zaměstnanců a rok 2017 jsme zakončili s obratem 7 539 000 Kč.

V roce 2018 jsme se zúčastnili několika veletrhů. V rámci České republiky to byly výstavy For Habitat a For Arch v Praze a Stavební veletrh v Brně. Na Slovensku to byla výstava Coneco v Bratislavě. Vzorové realizace plotů a bran najdete u našich partnerů v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Veselí nad Moravou; na Slovensku v Bratislavě, Žilině, Košicích a Skalici. Začali jsme vyrábět unikátní systém teleskopických samonosných bran osazených sloupkovými pohony značky SOMMER SP900. Již na začátku roku jsme rozšířili seznam prodejců o pana MARTINA HUBINGERA, který se stal naším prvním distributorem v Rakousku. Navázali jsme spolupráci se společnostmi ROLLOS Trenčín, REFLEXROL Bratislava a MEŠEK CZ Chomutov. Pracovali jsme na dalších inovacích i rozšíření distribuční sítě.Ruku v ruce s tím jsme vytvořili, nový reprezentativní katalog naší práce. Tento katalog hliníkových plotů a bran si můžete stáhnout - zde. Podařilo se nám navázat další spolupráci s novými partnery HOPA PLZEŇ s.r.o.SUNDOOR s.r.o. a EXTERIER SK s.r.o.. Po veletrhu CONECO nás s nabídkou spolupráce kontaktovala SUN MONT z Pezinka. Rok 2018 jsme zakončili se šesti zaměstnanci a obratem 10 036 000 Kč.

V roce 2019 jsme se zúčastnili nejprestižnějších obrových veletrhu v ČR a SR: For Habitat, Stavební Veletrh, For Arch, Nábytok a Bývanie, Coneco a Moddom. Rozšířili jsme,  díky nové výrobní a skladovací hale se zázemím,  naši výrobní kapacitu. V Rakousku máme nového partnera společnost SUNSYSTEM 1994 GmbH v Gmündu. Rok 2019 jsme zakončili se sedmi zaměstnanci a obratem 14 782 000 Kč.

V roce 2020 se změnila vlastnická struktura společnosti. Výhradními vlastníky se stali spoluzakladatelé Daniel a Pavel Hrbáčovi, kteří se v polovině roku ujali přímého řízení společnosti. Do sortimentu přidáváme přístřešky pro auta, které výborně doplňují náš sortiment a skvěle doplňuji naše služby. Zrušení významných oborových veletrhů nás naučilo hledat jiné cesty v komunikaci se zákazníky. Přepokládáme, že i při všech změnách dokážeme opět zvýšit obrat a nabídnout našim zákazníkům nové inovace.

Kde naleznete vzorové produkty hliníkových plotů a bran?

Plot si vybíráte na celý život.
Krédem Novavisio je maximální dostupnost vzorových výrobků, aby se s nimi mohl každý náš zákazník dokonale seznámit, aby si mohl svůj plot či bránu nejprve osahat.
Proto se snažíme budovat ukázkové místnosti napříč regiony České a Slovenské republiky. Naši partneři postupně vybavují své prodejny, showroomy a prostory reálnými, ale i přenosnými vzorky hliníkových plotů, vjezdových bran nebo vstupních branek ve všech možných designech. Aktuálně jsou vzorky k vidění zejména v Praze, Brně, Veselí nad Moravou, Bratislavě, Žilině, Skalici, ale i u dalších partnerů. Zastavte se a vyberte si váš vysněný hliníkový plot na celý život.

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás