Telefon: +420 725 994 779
Provozní doba: Po-Pá 08:00-16:00

Hliníkové přístřešky pro auta

Přístřešky na auto jsou dnes velice oblíbenou a moderní alternativou výstavby garáže. Oproti garáži je pergola na auto mnohem levnější, ale i jednodušší a rychlejší na výstavbu. Přístřešek vám postavíme za pouhý den, a nijak přitom nezasáhneme do okolí stavby.

Přestože vám přístřešek na auto zabere na zahradě jenom minimum místa, poskytne vašemu autu potřebnou ochranu před všemi výkyvy počasí – ničivými kroupami, nepříjemným deštěm či vysokou sněhovou pokrývkou, ale i před UV zářením a přímými slunečními paprsky, které nenávratně poškozují vzhled vašeho auta. Přístřešek na auto vám vytvoří příjemný stín, který můžete v letních dnech využít i pro pohodové posezení.

Díky odolné konstrukci z hliníku s kvalitní povrchovou úpravou se navíc o přístřešek nemusíte vůbec nijak starat. Všechny pergoly na auto v naší nabídce jsou bezúdržbové a odolné proti korozi, a to včetně spojovacího materiálu. Pergoly na auto stačí pouze dle potřeby omýt čistou vodou od hrubých nečistot.

Moderní hliníkové přístřešky na auto z naší nabídky se navíc stanou nepřehlédnutelným designovým prvkem vaší zahrady. Lze je jednoduše sladit jak s moderními novostavbami, tak s rustikálními domy. Přístřešky navíc nabízíme v široké škále barev a vyrábíme je na míru každému projektu. Vy tak máte jistotu, že výsledek bude přesně podle vašich představ.

Některé pergoly v naší nabídce lze díky kombinaci modulů využít i pro dvě auta. Podívejte se na naši nabídku přístřešků na auta a vyberte si z různých moderních designů, funkcí i příslušenství.

Typy přístřešků pro auta

Zobrazit detail

Přístřešek pro auto PROFI XXL

Přístřešek o rozměrech až 7000 x 6000 mm

Zobrazit detail

Přístřešek pro auto Carport 3000

Moderní přístřešek až pro dvě auta

Potřebujete poradit s výběrem nebo zjistit cenu?

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás